Kategorie:

Ostatnie wpisy: 

Zdjęcie

Wanna czy prysznic? Ostateczna odpowiedź!

09-11-2020
Remontujesz łazienkę i zastanawiasz się pomiędzy wanną a prysznicem? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie i konkretne porównanie!
Zdjęcie

Gres, glazura, terakota - kompletne porównanie.

03-11-2020
Wybierasz powierzchnię do swojej podłogi? Zetknąłeś się więc już zapewne z glesem, glazurą i terakotą. Czym się one różnią i na co najlepiej się zdecydować?
Zdjęcie

Nie tylko srebro, czyli zalety kolorowej armatury.

19-10-2020
Wśród polskich domów dominuje srebrna, chromowata armatura...Co jednak, jeśli chcesz się wyróżnić? Z pomocą przychodzi kolorowa armatura. Co warto o niej wiedzieć?
Zdjęcie

Jak dobrać moc grzejnika do łazienki?

30-09-2020
Każda łazienka powinna mieć idealnie dopasowany grzejnik, który zapewni utrzymanie ciepła w całym pomieszczeniu. Jaki wybrać ten właściwy?
Zdjęcie

Bidet, miska WC z funkcją bidetu i bidetta - co wybrać?

30-09-2020
Poznaj zalety bidetty oraz bidetu, dowiedz się co wybrać i dokonaj najlepszego wyboru!
Zdjęcie

Najnowsze trendy w płytkach ceramicznych

21-09-2020
Płytki ceramiczne to znakomity sposób na oddanie charakteru pomieszczenia oraz wyrażenie naszego stylu. Trendy cały czas się jednak zmieniają. Jak dokonać właściwego wyboru?
Zdjęcie

Na jaką wysokość montować umywalkę, toaletę i armaturę łazienkową?

28-08-2020
Remontujesz łazienkę? Sprawdź, na jaką wysokość zamontować armaturę, by nie popełnić błędu i cieszyć się wymarzoną łazienką!
Zdjęcie

Jak dobrać brodzik i kabinę prysznicową? Praktyczne porady.

19-10-2020
Kabina prysznicowa, zajmuje mniej miejsca, a jej użycie jest często szybsze i bardziej ekologiczne. Decydując się na takie rozwiązanie podczas remontu łazienki warto zastanowić się, jakie wymiary będą najlepsze dla naszej przestrzeni i jak je wyliczyć.