O NAS

Sprawdź, jak możemy zmienić Twoją łazienkę!

Nie jesteśmy tylko sklepem z wyposażeniem łazienek i chemią budowlaną. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by uszczęśliwić naszych klientów.Salon łazienkowy Cer-Point powstał z myślą o ludziach ceniących sobie indywidualność, dobrą jakość i styl. Jesteśmy także inspiracją dla projektantów i architektó

w wnętrz. Oferujemy szeroką gamę produktów ludziom, dla których łazienka jest tylko punktem w planie dnia oraz tym, dla których jest miejscem relaksu.

Przejdź do autorskich projektów

Nie masz pomysłu na wystrój łazienki? 

Szukasz nowoczesnej aranżacji, która zachwyci Cię i wszystkich domowników? Wykonujemy projekty łazienek na indywidualne zlecenie klienta. Zobacz nasze realizacje, a znajdziesz tu inspiracje i prawdziwe perły aranżacyjne. Zależy Ci na wyjątkowym i niepowtarzalnym projekcie? Specjalnie dla Ciebie wykonamy plan Twojej nowej łazienki ze szczególnym uwzględnieniem Twoich potrzeb, wybranego przez Ciebie stylu aranżacyjnego i posiadanego przez Ciebie budżetu. Zapraszamy do naszej galerii. Przekonaj się, jak wyjątkowe są nasze pomysły.

Przejdź do autorskich projektów

Od 2013 roku współpracowaliśmy między innym z :

Auto-Truck Sp. z o.o.

Allmed Polska Sp. z o.o.

Daga Sp. z o.o.

Jesionowa 40

Hotel Ptak

KFT MATERRIAUX

Stary Folwar Machnice

Top Fitness Wrocław

Team Długołęka

Malownicze Osiedle

Odwiedź nas!

Nasz salon sprzedaży wyposażenia łazienek i kuchni znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Karmelkowej 29. Odwiedź nas i daj się zaskoczyć. Jeśli masz pytania, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego.

Czekamy na Ciebie!

Wyślij