Nie tylko srebro, czyli zalety kolorowej armatury.

Standardem większości polskich łazienek jest chromowana armatura - rozwiązanie klasyczne, pasujące do większości wnętrz. Co jeśli jednak chcemy wyłamać się ze schematu i zaprojektować swoje wnętrze niekonwencjonalnie? Z pomocą przychodzi oferta Cer-Point, a w niej - kolorowa armatura.

Metale szlachetne

Jeśli pragniemy,  aby nasza łazienka była urządzona z ponadczasową elegancją, a może nawet przywodziła na myśl wnętrza pełne przepychu, warto zainteresować się armaturą inspirowaną kolorami złota i miedzi, w różnych odcieniach. Odpowiednio dobrane kolorystycznie do płytek ceramicznych dadzą wrażenie bogatej, ornamentalnej kompozycji, która zachwyci swoim pięknem niejednego gościa.
Wśród producentów Cer-Point, którzy proponują tak nieszablonowe projekty armatury znajdują się m.in. PAFFONI, EMMEVI oraz OMNIRES - warto rozejrzeć się wśród ich konceptów, urządzając swoją łazienkę. Dostępne są w ich ofercie kolory takie jak: szczotkowane złoto, różowe złoto, szczotkowana miedź, antyczne złoto, antyczna miedź, stal nierdzewna szczotkowana. Każdy z nich może być designerskim strzałem w dziesiątkę, który zupełnie odmieni oblicze naszego wnętrza.
Warto sięgnąć również po armaturę retro - nada ona wnętrzu niepowtarzalnego szyku....

Barwny eklektyzm

Poszukiwania nowocześniejszych, jeszcze odważniejszych wzorów armatury również można przeprowadzić w różnorodnej ofercie Cer-Point. Producenci tacy jak GIULINI GIOVANNI, VADO czy AXOR oferują armaturę o niespotykanych kształtach i kolorach. Od matowej bieli, przez głęboką szarość aż po czerń; przez bardziej zaokrąglone kształty, po ostro zarysowane urządzenia na planie prostokąta - taki rodzaj armatury będzie wyglądał intrygująco i uczyni nasze wnętrze awangardowym.

Podsumowanie

W Cer-Point każdy znajdzie armaturę dla siebie - w naszej ofercie zapewniamy zarówno dużo przestrzeni do designerskich eksperymentów, jak i klasycznych, eleganckich rozwiązań, pasujących do każdej łazienki. Jeśli nie są Państwo pewni, jak urządzić swoje wnętrze, zapewniamy fachową pomoc profesjonalistów, którzy doradzą, co najlepiej skomponuje się ze stylem naszego wnętrza.